The Music of Simon & Garfunkel
Eerbetoon aan Simon & Garfunkel in het concertgebouw te Amsterdam.
Eerbetoon aan Simon & Garfunkel in het concertgebouw te Amsterdam.
De tour zal 'Kijk om je heen, je bent niet alleen' gaan heten.
De musical is in juni 2026 te zien in Maastricht.
Een kilometers lang strand in de achtertuin, dat is Scheveningen voor Den Haag. Vier seizoenen per jaar een heerlijke plek om te vertoeven. Met een glas Chardonnay op een loungebank in de zon of juist met zeiljack vol in de wind. Onveranderd, welk jaargetijde het ook is, blijft het effect van de frisse wind. Een ontspannen, rozig en voldaan vakantiegevoel.
Scheveningen staat bol van de bijzondere en verborgen plekjes. Waar de massa rechtsaf gaat, is dit linksaf. Om even op adem te komen, te watertanden of simpelweg iets buitengewoons mee te maken.
AFAS Circustheater
Het AFAS Circustheater werd in 1904 opgericht als circus. Tegen het einde van de eeuw stond het theater steeds vaker leeg, totdat Joop van den Ende het pand kocht voor een symbolisch bedrag van 1 gulden, onder de voorwaarde dat hij het zou renoveren tot een modern theater. Na deze geslaagde renovatie huist het AFAS Circustheater jaarlijks talloze voorstellingen van het hoogste niveau.