135 miljoen extra voor de cultuursector
De extra investeringen moeten de cultuursector weer op de been helpen na de pandemie.
KRO-NCRV zendt vanavond televisiespektakel The Passion 2021 uit. Bekende Nederlandse artiesten als Freek Bartels en Trijntje Oosterhuis vertellen aan de hand van muziek het lijdensverhaal en de wederopstanding van Jezus Christus. Bekijk The Passion vanavond om 20:35 uur op NPO 1.
Na de sobere jubileumeditie van vorig jaar, pakt KRO-NCRV in Roermond groots uit met The Passion 2021 - uiteraard nog wel zonder publiek. Met onder meer Bartels in de rol van Jezus, Oosterhuis als Maria en Rob Dekay als Judas heeft de omroep weer veel bekende artiesten weten te strikken voor het paasverhaal. Ook Tygo Gernandt (Pilatus) en Leo Alkemade (Petrus) zijn van de partij. Humberto Tan (verteller) en Anita Witzier (verslaggeefster) leiden het evenement in goede banen.
Het grootste muzikale paasspektakel van Nederland is dit jaar toe aan haar 11e editie. Thema van The Passion 2021 is 'Ik ben er voor jou'. KRO-NCRV wil met dit thema een omroep doen om naar elkaar om te blijven kijken, zeker ook nu in tijden van de coronapandemie. Het themalied 'Ik ben er voor jou' is een Nederlandse vertaling van de theme song van de populaire comedyserie Friends.
Naast bekende Nederlandstalige nummers worden er dit jaar voor het eerst van oorsprong Engelstalige liedjes gezongen. Zo brengt Oosterhuis een vertaalde versie van Eric Claptons 'Tears in heaven' ten gehore.
The Passion 2021 is vanavond (1 april) om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Kun je niet wachten tot vanavond, of ben je gewoon benieuwd hoe het er tijdens de voorbereidingen aan toegaat? Bekijk dan hieronder de beelden van de laatste repetities.
Foto: cast The Passion 2021 - Fotograaf Stijn Ghijsen
De extra investeringen moeten de cultuursector weer op de been helpen na de pandemie.
Vanaf 2021 is Hij Gelooft in Mij weer te zien in de Nederlandse theaters met Martijn Fischer in de hoofdrol.
De hoofdrol is zo zwaar dat niet één actrice zeven dagen per week Tina Turner kan spelen!
Vanaf januari 2021 speelt Saturday Night Fever weer in de Nederlandse theaters.
Martijn Koning en Freek de Jonge zijn geen zielsverwanten, zo blijkt uit een interview.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.