Eerste namen voor De Parade 2023 zijn bekend
Onder meer Rundfunk, Sanne Wallis de Vries en Orkater.
In de bruisende en gezellige binnenstad van Eindhoven vind je Queen Hotel Eindhoven. Dankzij de centrale locatie is dit hotel de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip of een bezoek aan Muziekgebouw Eindhoven of het Parktheater. In het centrum vindt je daarnaast tal van leuke winkels, horecagelegenheden en musea. De Lichtstad biedt voor ieder wat wils.
Na een drukke dag kun je even helemaal tot rust komen bij Queen Hotel Eindhoven. De kamers zijn van alle moderne gemakken voorzien en staan garant voor een goede nachtrust. Als je weer helemaal bent opgeladen, kun je 's ochtends aanschuiven in het inpandige Queen Restaurant voor een uitgebreid ontbijt. Hier kun je overigens ook de rest van de dag terecht voor de lekkerste hapjes en drankjes. Zo hoef je voor een borrel of een heerlijk diner de deur niet eens uit.
Je vindt het Queen Hotel op Markt 7, in het centrum van Eindhoven. Vanaf het trein- en busstation van Eindhoven loop je er in circa tien minuten naartoe. Kom je met de auto? Parkeer dan bijvoorbeeld bij Parkeergarage Heuvelgalerie (Ten Hagestraat 6a) of Q-Park Centrum De Admirant (Emmasingel 29). Plan je reis eenvoudig via Google Maps of 9292.nl.
Onder meer Rundfunk, Sanne Wallis de Vries en Orkater.
Met hoofdrollen voor Mylene d'Anjou en Jonathan Demoor.
Hubbelbubbelprik is een muzikaal avontuur met muziek van het populaire caberetduo.
Weggemans won in Amsterdam en Perik in Tilburg.
Benieuwd naar het theaternieuws van afgelopen week? Lees alles terug in ons nieuwsoverzicht!