Tiental cabaretiers maakt kans op Poelifinario
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Uit het hoofd is de derde theatertournee van Esther Groenenberg. De zangeres brengt hierbij een ode aan de songtekst.
Haar eerdere shows, A Natural Woman en Back to the Garden, waren een eerbetoon aan Carole King en vrouwelijke singer-songwriters uit de jaren zeventig. Tijdens deze tournee staat juist de liedtekst centraal. Want muziek kan ons soms zo raken, maar hoe komt dat eigenlijk?
Deze show is voor de taalliefhebbers, maar ook voor de muziekfanaat die niet zo'n 'tekstenmens' is. In Uit het hoofd zingt Groenenberg niet alleen haar eigen liedjes, maar put ze ook uit het oeuvre van de Beatles, Nina Simone, Joni Mitchell en andere artiesten.
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: Paul Binke
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
De prijs is gisteravond uitgereikt door André van Duin.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.