Claudia de Breij komt met nieuwe muziekvoorstelling
In februari en maart is ze te zien met Vasistas.
Juffrouw Tok is te vinden aan de rand van het centrum van Eindhoven en is goed bereikbaar. U kunt direct achter het restaurant tegen betaling parkeren op 'De Rundgraaf". In dit gezellige familierestaurant staat de kip centraal. U kunt dan ook gaan genieten van de specialiteit; Kip Piri Piri van de houtskoolgrill.
Kinderen zijn van harte welkom bij dit kindvriendelijke restaurant. Zo is er een kinderkaart aanwezig en zelfs een heuse kinderkamer waar de kleintjes kunnen spelen, kleuren en tv-kijken.
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | 17:00 uur - 21:00 uur |
Woensdag | 17:00 uur - 21:00 uur |
Donderdag | 17:00 uur - 21:00 uur |
Vrijdag | 17:00 uur - 21:00 uur |
Zaterdag | 17:00 uur - 21:00 uur |
Zondag | 16:00 uur - 21:00 uur |
Menuprijs | gemiddeld € 21,00 |
Betaling | Pin, Contant, Visa & MasterCard |
Parkeren | Betaald parkeren in de buurt |
Buiten eten | Terras |
Faciliteiten | Airconditioning |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Kinderen | Kindvriendelijk |
Sfeer | Warm & Informeel |
Juffrouw Tok is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
In het centrum van Eindhoven kunt u uitsluitend tegen betaling parkeren. U kunt zowel parkeren in de verschillende parkeergarages als op straat. Vergeet tevens uw blauwe kaart niet. Als u bij Juffrouw Tok wilt parkeren kunt u het beste gebruik maken van de parkeerplaats 'De Rundgraaf'.
Vanaf station Eindhoven kunt u met de bus uitstekend Juffrouw Tok bereiken. U neemt een bus die stopt bij bushalte 'Grote Berg, Eindhoven'. Vanaf de halte loopt u in slechts 2 minuten naar de ingang van Juffrouw Tok aan de Edenstraat 5.
Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Eindhoven kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nl
Het is uiteraard ook mogelijk om met een taxi het restaurant te bereiken. De taxichauffeurs kunnen u voor de deur bij het restaurant afzetten. Bij het station is een taxistandplaats te vinden, maar u kunt ook zelf een taxi bestellen door contact op te nemen met de taxicentrale via het volgende telefoonnummer; 040 287 8287.
In februari en maart is ze te zien met Vasistas.
De winnaars van Op zoek naar Danny en Sandy zijn bekend!
Theater.nl is sinds kort de uitgever van het theatermagazine Scènes.
Theater.nl sprak met de comédienne over haar nieuwste voorstelling Hoe dan?!
Ze werd bekend met het lied De Mallemolen.