Laat je inspireren door de nieuwe biografie van Antje Monteiro
Antje Monteiro vertelt haar ervaringen en levenslessen in haar boek …EN DOOR.
Tien jaar na zijn dood is de gedachte aan Ramses Shaffy nog springlevend! Tijdens deze Shaffy Avond staan zowel de muziek als de vele anekdotes uit zijn kleurrijke leven centraal. Gerard Alderliefste, Nico van der Linden en Sylvester Hoogmoed stonden tijdens zijn leven dicht bij hem en kunnen als geen ander een prachtige hommage verzorgen.
Zanger, gitarist en componist Gerard Alderliefste (Laat me/Vivre) vertelt over de bijzondere band die hij had met Ramses in zijn laatste levensjaren.
Pianist, componist en arrangeur Nico van der Linden was bandlid van Ramses in de jaren 70 en 80 en schreef de Shaffy Songbooks.
Biograaf Sylvester Hoogmoed schreef meerdere boeken over Ramses Shaffy (We zien wel, De moeder van Ramses en de fotobiografie Door alles heen) en trakteert ons op vele verhalen en anekdotes.
Tegen het einde van de voorstelling is er gelegenheid tot het stellen van vragen aan de drie heren.
Foto: © Nico van der Linden
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Antje Monteiro vertelt haar ervaringen en levenslessen in haar boek …EN DOOR.
Liesbeth List viert haar verjaardag vandaag! De Grande Dame van het Nederlands chanson wordt 78 jaar.
Ramses Shaffy overleed 10 jaar geleden, en zijn er tal van hommages en is er een fotobiografie verschenen!
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.