Testevenement Guido Weijers op 20 februari in Utrechts Beatrixtheater
Guido Weijers staat alsnog voor 500 man in het Utrechtse Beatrix Theater
't Barre Land en De Nwe Tijd vertaalden de roman Op de rok van het universum van P.C. Hooft-prijswinnaar Tonnus Oosterhoff naar een toneelvoorstelling vol liefde en humor.
Centraal staat de Roelof de Koning, een dierenarts. Daarmee is alle houvast ook wel gegeven, want met fragmentarische stukken poogt Oosterhoff de chaos van een mensenbestaan te omvatten. Wat is de waarde van een mensenleven? In de woorden van dichter Lucebert: Zijn wij iets anders dan een kruimel op de rok van het universum?
Kijk voor nog veel meer toneelstukken in onze theateragenda.
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Guido Weijers staat alsnog voor 500 man in het Utrechtse Beatrix Theater
We spraken Vajèn van den Bosch over corona, kerst, haar nieuwe muziek en 2021.
In bijna 39 uur wandelde hij 171 kilometer langs het strand.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Er is bekend welke bekende Nederlanders te zien zullen zijn in het nieuwe...
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.