Theaternieuws week 26: Afscheid Rob de Nijs en nominaties Theo d'Or en Louis d'Or
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
Mathieu Charles vertelt in Fanon Mixtape een verhaal over onze westerse samenleving. Over hoe hij als een kameleon navigeert in onze wereld van dekolonisatie, zwart en wit en gesloten deuren. Met de filosofieën van Frantz Fanon in de hand ter inspiratie, houdt de dichter een rauw relaas over hoe het kolonialisme nu nog steeds zijn zelfbeeld van gekleurde man in een witte wereld beïnvloedt.
Charles is niet alleen begenadigd dichter, maar maakt voor deze Mixtape ook gebruik van andere kunstvormen. Tekst, geluid, spoken word en rap wisselen elkaar af en vormen samen een krachtig, persoonlijk verhaal.
Kijk voor meer voorstellingen in onze theateragenda.
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.