Tiental cabaretiers maakt kans op Poelifinario
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Dutch Jazz Heritage is een eerbetoon aan Nederlands jazztalent. Het Jazz Orchestra of the Concertgebouw zet ieder optreden een andere artiest in de spotlights.
Veel mensen kennen de muziek van Ruud Bos misschien van films en series, of van de Efteling, maar Bos was een jazzmuzikant in hart en nieren.
Zangeres Sarah Vaughan is dan geen Nederlandse artiest, maar haar optreden in Het Concertgebouw in 1958 was fenomenaal. De registratie is zelfs opgenomen in het Nederlandse Jazz Archief. Daarom zingt zangeres Madeline Bell de nummers van deze grande dame van de jazz.
Mondharmonicalegende Toots Thielemans mag natuurlijk niet ontbreken in deze reeks concerten. Hij zou in 2022 100 jaar zijn geworden. Ter ere van dat bijzondere moment brengen het Jazz Orchestra en Hermine Deurloo een eerbetoon aan Thielemans.
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: Jos L. Knapen
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
De prijs is gisteravond uitgereikt door André van Duin.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.