Theaternieuws week 20: prijs voor Henny Vrienten en boeken in het theater
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van de afgelopen week.
Bij Mr. Haz Taco Bar geniet je van de lekkerste taco's, het ultieme Mexicaanse fingerfood. In het sfeervolle Amsterdamse restaurant serveren ze een rijke keur aan taco's, waardoor zowel vlees- en visliefhebbers als vegetariërs en veganisten aan hun trekken komen. Je maaltijd maak je eenvoudig compleet met verfrissend biertje of een overheerlijke cocktail. Kom jij de smaken, geuren en kleuren van de Mexicaanse keuken ontdekken?
Openingstijden:
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | 17:00 - 22:00 |
Woensdag | 17:00 - 22:00 |
Donderdag | 17:00 - 22:00 |
Vrijdag | 17:00 - 22:00 |
Zaterdag | 17:00 - 22:00 |
Zondag | Gesloten |
Mr. Haz Taco Bar is gevestigd op Egelantiersstraat 24, in het centrum van Amsterdam. Vanaf station Amsterdam Centraal loop je er in een kleine 20 minuten naartoe. Liever met het openbaar vervoer? Tramhaltes Westermarkt en Marnixplein liggen op loopafstand van de zaak.
Met de auto? Parkeer dan bijvoorbeeld in Q-Park Nieuwendijk, op circa 10 minuten wandelen van het restaurant. Plan je reis eenvoudig via Google Maps of 9292.nl.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van de afgelopen week.
It's beginning to look a lot like Christmas is tussen 16 en 28 december te zien in de theaters.
Onder meer Soy Kroon, Thomas Cammaert en Kim-Lian van der Meij zijn van de partij.
Ook Vincent Croiset en Astrid van Eck spelen in het nieuwe theaterstuk.
De extra investeringen moeten de cultuursector weer op de been helpen na de pandemie.