Wim de Bie overleden op 83-jarige leeftijd
De VPRO meldt dat De Bie thuis in Den Haag overleed in bijzijn van zijn familie.
In Revolusi: een levende geschiedenis leert cultuurhistoricus en schrijver David van Reybrouck ons anders kijken naar Nederlands-Indië.De onafhankelijkheid van Nederlands-Indië heeft de wereldgeschiedenis compleet veranderd.
David van Reybrouck deed zes jaar lang onderzoek naar de Indonesische Revolusi. In dit theatercollege deelt hij de bevindingen uit zijn boek aan de hand van intrigerende beelden en pakkende verhalen.
Kijk voor nog veel meer theatercolleges in onze theateragenda.
Foto: Stefan Vanfleteren
De VPRO meldt dat De Bie thuis in Den Haag overleed in bijzijn van zijn familie.
7 theaterlezingen, omdat je nooit te oud bent om te leren.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.