Musical van de maand: Les Misérables
In februari staat Les Misérables in onze spotlights!
In havenstad Rotterdam kun je heerlijk lunchen, borrelen en dineren bij Restaurant Café oKay. Dit leuke restaurant zit aan het water en kijkt uit op de Entrepothaven en de Kop van Zuid. Neem bij lekker weer plaats op het zonovergoten terras of kies een tafeltje in de gezellig ingerichte zaak.
Restaurant Café oKay is een plek voor jong en oud, want ook voor kinderen staan er lekkere dingen op het menu. De internationaal georiënteerde gerechten worden elke dag met de verste ingrediënten bereid.
Openingstijden
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | 11:00 - 22:00 |
Woensdag | 11:00 - 22:00 |
Donderdag | 11:00 - 0:00 |
Vrijdag | 11:00 - 0:00 |
Zaterdag | 11:00 - 0:00 |
Zondag | 11:00 - 22:00 |
Restaurant Café oKay zit op de hoek van het Entrepotgebouw (Vijf Werelddelen 71) en kijkt uit over de sfeervolle haven en de Kop van Zuid. Vanaf station Rotterdam Zuid loop je in een kwartiertje naar het restaurant. Je kunt er ook voor kiezen om de bus te nemen naar halte Vrij Entrepot, of de tram/metro naar halte Wilhelminaplein (circa tien minuten wandelen).
Met de auto? Parkeren kan bij Parkeerplaats Vijf Werelddelen (Roentgenstraat 111). Je betaalt hier € 1,- per uur met een maximaal dagtarief van € 8,-. Plan je reis vooraf via 9292.nl of Google Maps.
In februari staat Les Misérables in onze spotlights!
De cabaretière en zangeres heeft een gigantisch druk jaar achter de rug.
Een aangrijpende solovoorstelling naar het gelijknamige boek van Merlijn Kamerling.
Meld je nu aan en win een jaar lang gratis streaming!
In februari staat Les Misérables in onze spotlights!