Theaternieuws week 47: Eerste namen De Tocht en Grease
Daarnaast lijkt The Bodyguard terug te keren in het theater!
Door de centrale ligging tegenover station Arnhem Centraal is Perron 5 een levendige plek, waar zowel bezoekers als bewoners van Arnhem graag naar binnen lopen. U bent de hele dag door, 7 dagen in de week welkom om te genieten van een kop koffie, een lekkere lunch, een smakelijk diner of een gezellige borrel. Laat u verwennen door de goede service en de smaakvolle gerechten die vers voor u worden bereid. Graag tot snel!
3-gangen keuzemenu voor slechts € 27,50!
Maandag | 07:00 - 22:00 |
Dinsdag | 07:00 - 22:00 |
Woensdag | 07:00 - 22:00 |
Donderdag | 07:00 - 22:00 |
Vrijdag | 07:00 - 22:00 |
Zaterdag | 07:00 - 22:00 |
Zondag | 08:00 - 21:00 |
Menuprijs | gemiddeld € 27,00 |
Betaling | Pin, Contant, Visa & MasterCard |
Parkeren | Betaald parkeren in de buurt |
Buiten eten | Terras |
Faciliteiten | Airconditioning |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Kinderen | Kindvriendelijk |
Sfeer | Modern & Romantisch |
Perron 5 is een van de vele restaurants in Arnhem.
Restaurant Perron 5 ligt in het centrum van Arnhem, tegenover station Arnhem Centraal. Het restaurant is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
Kom je met de auto? Parkeer dan in de parkeergarage van het Centraal Station. Deze is gevestigd tegenover het restaurant. U betaalt hier vanaf 18.00 uur maar € 0,50 per uur. Buiten de garage betaalt u € 2,85 per uur. Dit is dus een aanzienlijk verschil. Dit geldt trouwens ook voor de parkeergarage bij Musis en Rozet!
Wanneer u het mooie vernieuwde station Arnhem Centraal uitloopt komt ziet u direct Perron 5, gevestigd onder hotel Haarhuis. U staat in minder dan een minuut voor de ingang van het restaurant.
Het is uiteraard ook mogelijk om met een taxi het restaurant te bereiken. De taxichauffeurs kunnen u voor de deur bij het restaurant afzetten. Bij het station is een taxistandplaats te vinden, maar u kunt ook zelf een taxi bestellen door contact op te nemen met de taxicentrale via het volgende telefoonnummer; 026 - 260 26 26.
Daarnaast lijkt The Bodyguard terug te keren in het theater!
Een film over een theatergroep voor acteurs met een verstandelijke beperking.
Florusse was vooral bekend van cabaretgroep Don Quishocking.
Ze spelen de rollen van koning Herodus en Pontius Pilatus.
Ecce Homo vertelt het lijdensverhaal van Jezus Christenhusz in beeldtaal.