Wie zie je naast René van Kooten en Dominique de Bont in de nieuwe musical ZODIAC?
We weten eindelijk wie de hoofdrollen gaan vertolken in de musical Zodiac!
Na het grote succes van de Opvliegers-reeks, komt Rick Engelkes Producties met een vervolg. In Opvliegers: Geen gezeur, meer wijn! maak je kennis met drie nieuwe vrouwen die in de opvliegers-fase zitten. Net als bij de andere voorstellingen uit de reeks vertellen de vrouwen je de meest hilarische verhalen, gesproken of gezongen. Zij zijn hierbij directer en persoonlijker dan in de vorige voorstellingen, dus het wordt een geheel nieuwe beleving.
Rick Engelkes Producties maakte al vijf voorstellingen in de Opvliegers-reeks. Alle voorstellingen waren een groot succes en trokken bomvolle zalen. En het publiek is nog steeds enthousiast. Rick Engelkes Producties kon dus niet anders dan de populaire reeks voortzetten.
Kijk voor nog veel meer toneelstukken in onze theateragenda.
We weten eindelijk wie de hoofdrollen gaan vertolken in de musical Zodiac!
Zonder noodsteun zal het rondreizende theaterfestival corona niet overleven.
Het DeLaMar Theater bouwt door aan het nieuwe DeLaMar West, dat in 2021 opent.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Vorige week werd hij geopereerd en in de maanden daarvoor onderging hij vier chemokuren.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.