Musical van de Maand: De Hospita
Een bruisende musicalcomedy met Simone Kleinsma en Paul Groot.
Drift is de eigenzinnige cabaretvoorstelling van Christian van Eijkelenburg. Met een mix van muziek, verhalen, visuele droombeelden, theatrale driftbuien en filosofische uitspattingen zet hij het publiek aan het denken over de menselijke driften.
Bij Drift analyseer je je eigen 'ikje' en verlaat je de zaal in een staat van extase. Welke driften onderdruk je en welke verlangens mogen er gewoon zijn? En hoe verhouden we onze eigen gedragingen eigenlijk tot die van een ander? Van Eijkelenburg geeft er zijn eigen verfrissende kijk op.
Schrijf een recensie en maak kans op leuke prijzen.
Een bruisende musicalcomedy met Simone Kleinsma en Paul Groot.
Ook Peter Pannekoek, Roué Verveer en Merijn Scholten zijn genomineerd.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.