Mart Hoogkamer debuteert in het theater
De 24-jarige volkszanger trekt dit najaar langs de theaters.
Pianist Cor Bakker kan het zich nog goed herinneren: tijdens hun eerste optreden samen werd hij zo geraakt door haar stem, dat hij niet kon stoppen met huilen. Een bijzonder moment, dat het begin inluidde van een innige samenwerking tussen deze twee rasartiesten.
Jazz-zangeres Fay Claassen werd op haar beurt door Cor geïnspireerd tot het zingen van nummers in het Nederlands. Een duo dat elkaar blijft uitdagen en aanvullen op het podium!
De 24-jarige volkszanger trekt dit najaar langs de theaters.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.