ROTOR
ROTOR is een performance collectief uit Amsterdam, bestaande uit Hidde Aans-Verkade, Koen van der Heijden en Rick Busscher en onderdeel van Theatergezelschap Schweigman &. Ze maken fysieke en beeldende voorstellingen waarin ze de grenzen van het menselijk lichaam verkennen. De zin en zinloosheid van het leven is een belangrijk thema in hun werk.
Mime
ROTOR is geboren uit het afstudeerproject van Hidde en Koen voor de Mimeschool. Deze achtergrond in de mime ook terug te zien in hun werk. Zo laten de mannen een goede beheersing van het lichaam zien en hebben ze het talent om zich te laten leiden door fantasie en verwondering.
Voorstellingen
Voor hun eerste voorstelling The Place to Be (2016) ontvingen ze een 3Package Deal van het Amsterdamse Fonds voor de Kunsten en Bureau Broedplaatsen. Daarna volgden onder andere: Rushing Faces (2019), Touch or Tune (2019), Running Landscapes (2021) en Erosion (2021).
Op zoek naar een andere artiest? Kijk dan op onze artiestenpagina.
Foto: Sam Scheuermann (voorstelling Erosion)
Ook een recensie schrijven?
Schrijf een recensie en maak kans op leuke prijzen.