Esmée Dekker en Yoran de Bont te zien in kerstconcert
It's beginning to look a lot like Christmas is tussen 16 en 28 december te zien in de theaters.
Heeft u nog vragen? De Brabantse comédienne Christel de Laat heeft ze in ieder geval wel in haar voorstelling Zijn daar nog vragen over? Waarom drie keer zoenen bij een ontmoeting? Waarom is koffie en thee bestellen tegenwoordig zoveel gedoe? Waarom moeten we zoveel keuzes maken tegenwoordig?
Nee, geen wereldproblemen. Maar alledaagse zaken voor een gezellig avondje lachen. En als u vragen heeft, stel ze gerust.
Foto: © Joep Rijk
Kijk voor nog veel meer cabaretvoorstellingen in onze theateragenda.
Ik vond het echt niet leuk. Heb niet hoeven lachen op één verspreking van Christel na. Dus dit stond niet in het script;-)
Geweldige avond, heerlijk gelachen!
It's beginning to look a lot like Christmas is tussen 16 en 28 december te zien in de theaters.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van de afgelopen week.
Rosalie de Jong was dit seizoen al te zien in de musical Come From Away.
Na het succes van het boek en de film volgt nu ook een theaterbewerking.
Ben jij ook zo benieuwd naar wat er afgelopen week allemaal gebeurde in de theaterwereld?
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.