Theaternieuws: dit gebeurde er in week 2 van 2021
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
In de theaterlezing Waarom de meeste mensen deugen bepleit historicus Rutger Bregman dat de meeste mensen deugen. Dat lijkt misschien een onschuldig en zelfs logisch idee, maar machthebbers zijn er al eeuwen bang voor en religies en ideologieën hebben zich daar hard tegen gekeerd. De media berichten nauwelijks goed nieuws. De geschiedenis lijkt vol met mensen die niet deugen.
Maar Bregman komt met overdonderend bewijs en verrassende verhalen uit de geschiedenis, psychologie, biologie en economie. Na deze avond weet je dat de wereld radicaal kan veranderen en kijk je waarschijnlijk voor altijd anders naar het nieuws, de politiek, en de wereld om je heen.
Kijk voor nog veel meer theatercolleges in onze theateragenda.
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Vorige week werd hij geopereerd en in de maanden daarvoor onderging hij vier chemokuren.
De musicalster maakte een harde smakker met de fiets.
Dit jaar overleed Liesbeth List, maar ze leeft nog altijd voort in onze harten!
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.