Toon Hermans-expositie in Soest verlengd
Toon Hermans was niet alleen cabaretier en schrijver, maar ook schilder.
Wat doen een succesvolle tailleur, olympische schaatskampioen en cabaretier/docent samen in het theater? Het zijn samen De Vakidioten! Rick Moorman, Kees van Amstel en Jochem Uytdehaage nemen je mee in hun bijzondere werelden.
In Vakidioten maken de man laat je je inspireren door hun verhalen. Want zit er bij jou als man de klad een beetje in? Moet jij nodig weer even opgeschud worden en alles weer met een frisse blik bekijken? Dan helpen deze mannen jou (of je echtgenoot) met tips, tricks en humor. Zo wordt elke man weer een superman.
Kijk voor nog veel meer cabaretvoorstellingen in onze theateragenda.
Toon Hermans was niet alleen cabaretier en schrijver, maar ook schilder.
Toon Hermans was niet alleen cabaretier en schrijver, maar ook schilder.
Onder meer Claudia de Breij, Nielson en Roxeanne Hazes doen mee.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.