Bastiaan Ragas brengt eind 2021 nieuw boek uit
"Ik ben blij dat ik wat om handen heb", aldus Ragas.
Rayen Panday is terug met een nieuwe show: Trigger. Want waarom hebben we altijd zo’n behoefte om getriggerd te worden? Wat is er nog écht speciaal?
Uiteraard vertelt Panday alles met veel humor en anekdotes uit zijn eigen leven. Dat alles wisselt hij af met heerlijke liedjes op de piano.
Kijk voor nog veel meer cabaretvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: © Daniel J. Ashes
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
"Ik ben blij dat ik wat om handen heb", aldus Ragas.
Er is meer bekend over welke theaters ontheffingen krijgen voor de coronamaatregelen.
De musical ging op 1 december 2019 in première maar stopte vanwege de coronacrisis.
Geweldig nieuws gisteren voor alle theaterproducenten van familievoorstellingen.
Bettina Holwerda zal Sita vervangen in Belle en het Beest De Musical.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.