Tiental cabaretiers maakt kans op Poelifinario
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
The Sorrows of Belgium is een trilogie van NTGent over de zwarte bladzijdes uit de geschiedenis van België. Dit derde deel gaat over de bomaanslagen bij Brussel en Zaventem.
Na de voorstellingen over Congo en de Tweede Wereldoorlog zoomt regisseur Luk Perceval nu in op de donkere dagen rondom de aanslagen in Brussel en Zaventem. Is Brussel werkelijk een 'hellhole'?
Kijk voor nog veel meer toneelstukken in onze theateragenda.
Beeld: Michiel Devijver
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
De prijs is gisteravond uitgereikt door André van Duin.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.