Toon Hermans-expositie in Soest verlengd
Toon Hermans was niet alleen cabaretier en schrijver, maar ook schilder.
Tere zieltjes is het debuutprogramma van Jeroens Clan. De show van de Brabantse cabaretformatie zit vol scherpzinnige grappen, razendsnelle sketches en rauwe liedjes.
Jip de Poorter, Matthias Tuns en Bram Kroon: de mannen van Jeroens Clan veroveren stukje bij beetje ons land. In 2018 behaalde het trio de finale van het Leids Cabaret Festival, nu vullen ze de theaters met hun eerste avondvullende programma. Ga het zien voordat anderen het erover gaan hebben!
Kijk voor nog veel meer cabaretvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: © Merel van Dooren
Toon Hermans was niet alleen cabaretier en schrijver, maar ook schilder.
Toon Hermans was niet alleen cabaretier en schrijver, maar ook schilder.
Onder meer Claudia de Breij, Nielson en Roxeanne Hazes doen mee.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.