Mart Hoogkamer debuteert in het theater
De 24-jarige volkszanger trekt dit najaar langs de theaters.
In SYLVIA & TED nemen acteurs Beaudil Elzenga en David Geysen je mee in een intieme theatervoorstelling aan de hand van de dichtbundels en brieven van geliefden Sylvia Plath en Ted Hughes.
Plath pleegde zelfmoord en verbond zichzelf op die manier voor eeuwig aan Hughes. In de voorstelling onderzoeken Elzenga en Geysen deze worsteling met het bestaan en de charme van het niet bestaan. In dit beeldende muziektheater zoeken ze naar de balans tussen depressie en genialiteit en tussen liefde en dood.
Kijk voor meer voorstellingen in onze theateragenda.
De 24-jarige volkszanger trekt dit najaar langs de theaters.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.