Aladdin, TINA en Soldaat van Oranje starten weer
De grote musicals zijn na een korte zomerstop weer te zien.
In stuk willen vier jongens alles stuk maken in een wereld die toch al in stukken ligt.
De jongens van 155 willen dingen samen doen, samenzijn en een groep vormen. Maar ze voelen geen controle over de situatie. Telkens lijkt het alsof de vloer onder ze vandaan getrokken wordt. Het lijkt alsof ze marionetten zijn en dat mensen toch liever naar een scherm kijkt in plaats van hen. Ze vragen zich af wat de waarde is van een echte ervaring als je deze niet eens live kan delen met anderen. Deze voorstelling gaat over de echtheid van de ervaring en de intensiteit waarmee je die beleeft.
NRC noemde stuk een van de beste dansvoorstellingen van 2020. Ook de Volkskrant gaf de show vier sterren en schreef erover: "Ze trekken alles kaduuk, hun gespierde lijven incluis, door voluit dansend knalhard onderuit te gaan op een ingezeepte vloer. En onder hun grote lachebek schuimt de onzekerheid. (…) Iets stukmaken is tenslotte ook iets maken."
Ben je op zoek naar een andere dansvoorstelling? Kijk dan ook even in onze theateragenda.
De grote musicals zijn na een korte zomerstop weer te zien.
De grote musicals zijn na een korte zomerstop weer te zien.
Beleef de hele week de mooiste klassieke concerten tijdens het festival.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.