Tiental cabaretiers maakt kans op Poelifinario
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Ex-profvoetballer Sinan Eroglu verdiept zich nogmaals in Jacques Brel in Een vriend zien huilen. Na een korte carrière op het veld, besloot Eroglu dat hij verhalen wilde vertellen. Aanvankelijk leek het toneelpodium daar de geschikte plaats voor, totdat de artiest de muziek van Brel tegenkwam. Met elk liedje vond Eroglu meer van zijn eigen muzikaliteit en hij wist dat dit was wat hij moest doen: verhalen vertellen met muziek.
Sinan Eroglu - Een vriend zien huilen (trailer)
Eroglu zingt in het Nederlands en het Turks en gaat op zoek naar zijn eigen identiteit en kwetsbaarheid. De muziek raakt hemzelf elke keer en dat weet de zanger feilloos over te brengen op zijn publiek. Het kippenvel staat je al snel op de armen en wij zijn elk optreden blij dat Eroglu zijn weg naar het theater heeft gevonden.
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
De prijs is gisteravond uitgereikt door André van Duin.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.