Tiental cabaretiers maakt kans op Poelifinario
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Sabrina Starke trekt door het land met haar Our Time - Our Music-tournee. Tijdens de coronacrisis leerde ze meer in het moment te leven. Dus niet meer maandenlang toewerken naar een albumrelease, maar juist genieten van spontante creatieve uitspattingen, ook met andere artiesten.
Starke werkte in drie online studiosessies samen met Maikal X (Postmen, ShyRock), Ivan Peroti (Liquid Spirits, Candy Dulfer) & Julia Zahra. Fans kozen 'Paradise’ ft. Maikal X als hun favoriete nummer, dat onlangs is uitgebracht. De komende maanden zal de zangeres nog vaker met artiesten de studio induiken voor haar nieuwe album dat dit najaar verschijnt.
Tijdens Our Time - Our Music geeft Starke alvast een voorproefje. Samen met gastartiesten brengt ze haar nieuwe materiaal ten gehore, maar ook oudere nummers vliegen je om de oren. Een ding is zeker: de muzikaliteit gaat door het dak!
De avond wordt afgetrapt door Katie Koss. De van oorsprong Oekraïense zangeres vuurt haar zwoele jazzpop op je af. Tijdens een intiem optreden geeft ze haar helemaal bloot.
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
Peter Pannekoek, Sanne Wallis de Vries en Alex Klaasen maken kans.
De prijs is gisteravond uitgereikt door André van Duin.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.