arrow down

Informatie

Wilt u genieten van de traditionele Indiase keuken? Dan bent u bij restaurant Namastey aan het juiste adres. Geniet van traditionele gerechtjes in een sfeervolle ambiance. Een klein stukje India, gewoon in Veenendaal.

OPENINGSTIJDEN

Maandag 16:30 - 23:00
Dinsdag 16:30 - 23:00
Woensdag 16:30 - 23:00
Donderdag 16:30 - 23:00
Vrijdag 16:30 - 23:00
Zaterdag 16:30 - 23:00
Zondag 16:30 - 23:00

PRIJS & BETALING

Menuprijs gemiddeld € 30,00
Betaling Pin, Contant, Visa & MasterCard

FACILITEITEN RESTAURANT

Parkeren Betaald parkeren in de buurt
Buiten eten Terras
Toegankelijkheid Rolstoelvriendelijk
Kinderen Kindvriendelijk
Sfeer Indiaas & Informeel

Theater in de buurt

arrow down

Bereikbaarheid

Namastey India ligt in het centrum van Veenendaal en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.

PARKEREN IN VEENENDAAL

U kunt de auto betaald parkeren in Veenendaal. U kunt zowel parkeren op de verschillende parkeergarages als op straat. Vergeet tevens uw blauwe kaart niet.

OPENBAAR VERVOER

Vanaf station Veenendaal brengen de bussen u enkele minuten naar restaurant Namastey India. De bushalte waar u uit kunt stappen is; 'bushalte, politiebureau'. Vanaf deze bushalte loopt u in drie minuten naar de ingang van Namastey India op de J.G. Sandbrinkstraat 2.

Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Veenendaal kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nl.

TAXI

Het is uiteraard ook mogelijk om met een taxi het restaurant te bereiken. De taxichauffeurs kunnen u voor de deur bij het restaurant afzetten. Bij het station is een taxistandplaats te vinden, maar u kunt ook zelf een taxi bestellen door contact op te nemen met de taxicentrale via het volgende telefoonnummer; 0318 - 500 600.

Theater in de buurt

Namastey India
52.0245
5.55444
Theater Lampegiet (Veenendaal)
52.0245
5.55302

Theaters in de buurt

Restaurants in de buurt

gerelateerd nieuws

Willeke van Ammelrooy in theaterthriller The Mousetrap

Willeke van Ammelrooy in theaterthriller The Mousetrap

Het beroemde toneelstuk komt na 20 jaar terug naar Nederland.

Laatste nieuws

Wim de Bie overleden op 83-jarige leeftijd

De VPRO meldt dat hij thuis in Den Haag overleed in bijzijn van zijn familie.  

27 mrt 2023

Simone Kleinsma en Paul Groot in nieuwe musicalcomedy

De musical is speciaal voor Simone geschreven.

27 mrt 2023

Theater.nl bezocht: The Untold Stories

Michelle David & The True Tones zetten het publiek in beweging.

27 mrt 2023

Micha Wertheim verzorgt oudejaarsconference NPO

Wertheim neemt het stokje over van Claudia de Breij.

27 mrt 2023