Theater.nl bezocht: Cellokrijgers van Oorkaan & Cello Octet Amsterdam
Benieuwd wat wij vonden van deze voorstelling van Oorkaan en Cello Octet Amsterdam?
Restaurant Zinderend in Uden heeft een warme, stoere en gezellige uitstraling. Hier staan de gasten hoog in het vaandel en doen zij er alles aan om u welkom te voelen. Een onbezorgde avond met heerlijke gerechten die net iets anders dan normaliter zijn. Bij Restaurant Zinderend beleeft u een avond in een fijne ambiance!
Wilt u reserveren | Bel 0413-255600 of zoek online naar Restaurant Zinderend |
Maandag t/m Donderdag | 17:00 - 22:00 |
Vrijdag t/m Zondag | 17:00 - 22:30 |
Menuprijs | Gemiddeld € 25,00 |
Betaling | Contant, Pin, Visa, MasterCard |
Parkeren | Betaald parkeren in de buurt |
Sfeer | Romantisch & Informeel |
Zinderend is een van de vele restaurants in Uden.
Restaurant Zinderend ligt in het centrum van Uden en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto. Voor parkeermogelijkheden zie onderstaande.
Vanaf Busstation Uden neemt u de Arriva Bus 306 richting Den Bosch via Veghel. De bushalte waar u kunt uitstappen is, Bushalte Velmolenweg, Uden. Vanaf daar is het nog 14 minuten lopen naar de ingang van Restaurant Zinderend
Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Uden kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nlDe dichtstbijzijnde taxistandplaats is bij Busstation Uden. U kunt ook vragen of het restaurant voor u een taxi wil bellen. Voor informatie en reserveren: www.taxicentraleuden.nl/ Direct een taxi bellen: 0413 366 666
Benieuwd wat wij vonden van deze voorstelling van Oorkaan en Cello Octet Amsterdam?
Acda en de Munnik werkten hard aan een comeback en zijn weer helemaal terug!
Een film over een theatergroep voor acteurs met een verstandelijke beperking.
Florusse was vooral bekend van cabaretgroep Don Quishocking.
Ze spelen de rollen van koning Herodus en Pontius Pilatus.