Nationaal Theaterweekend 2025
Ga extra voordelig naar het theater op 24, 25 en 26 januari.
Bij Stadsbrasserie De Witt in Dordrecht kun je terecht voor de lunch, voor het diner of voor een gezellige borrel. Met gerechten geïnspireerd door de Franse keuken ben je hier aan het juiste adres voor een heerlijke maaltijd. Of je nu liever vlees, vis of vegetarisch eet, Stadsbrasserie De Witt heeft een groot aanbod en voor ieder wat wils. Natuurlijk hebben ze ook een uitgebreide drankenkaart met o.a. bieren van de tap, wijn en verrassende cocktails.
Bij Stadsbrasserie De Witt kun je binnen zitten in een sfeervol restaurant. Of ga bij goed weer genieten van een hapje en een drankje op een zonovergoten terras. Stadsbrasserie De Witt biedt uitstekende service en kwalitatief eten van de beste ingrediënten. Alles wordt met zorg voor jou bereid. Kom bijvoorbeeld proeven van rijkelijk belegde broodjes bij de lunch, of ga uitgebreid dineren met kalfsribeye of een falafelburger. Achteraf geniet je van een zoete parfait, een klassieke dame blanche of een van de vele andere opties. Bij Stadsbrasserie De Witt is er keuze genoeg.
Kom dus vooral binnen of strijk neer op het terras en laat je verwennen.
Openingstijden
Maandag | 10:00 - 0:00 |
Dinsdag | 10:00 - 0:00 |
Woensdag | 10:00 - 0:00 |
Donderdag | 10:00 - 0:00 |
Vrijdag | 10:00 - 0:00 |
Zaterdag | 10:00 - 0:00 |
Zondag | 10:00 - 0:00 |
Zowel met de auto als met het OV is Stadsbrasserie De Witt gemakkelijk te bereiken. Een nabije parkeergarage ligt op slechts 2 minuten lopen van het restaurant. Kom je met de bus, dan kun je bijvoorbeeld uitstappen bij halte Sarisgang of Steegoversloot. Vanaf beide bushaltes ben je met minder dan 5 minuten lopen bij Stadsbrasserie de Witt.
Met een wandeling van zo'n 10 minuten bereik je vanuit het restaurant bovendien Schouwburg Kunstmin of het Energiehuis. Een bezoek aan het theater kun je daarom uitstekend combineren met een etentje bij Stadsbrasserie De Witt.
Kijk voor meer informatie over de bereikbaarheid op Google Maps of op 9292.nl.
De swingende musicalparty is tot en met de zomer te zien.
Deze zaterdag begint seizoen 4 van de talentenjacht op SBS6.
De geroemde acteur speelde al sinds 1987 bij ITA.
Van 't Hek schrijft de tekst, Petter staat op het podium.