Update corona: theaters in Den Haag en Utrecht open, maar dicht in Den Bosch
Er is meer bekend over welke theaters ontheffingen krijgen voor de coronamaatregelen.
Restaurant La Forchetta is een sfeervol restaurant in het centrum van Oosterhout. U kunt bij La Forchetta genieten van heerlijke Italiaanse gerechten bereid door echte Italiaanse koks. Uiteraard zijn alle gerechten op de menukaart ook af te halen om thuis te genieten van de Italiaanse smaaksensaties.
Maandag t/m Zondag | 17:00 - 00:00 |
Keuken geopend tot 21:30 uur |
Menuprijs | gemiddeld €24,00 |
Betaling | Pin |
Parkeren | Betaald parkeren in de buurt |
Buiten eten | Terras |
Faciliteiten | Airconditioning |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Kinderen | Kindvriendelijk |
Sfeer | Romantisch & Informeel |
La Forchetta is een van de vele restaurants in Oosterhout.
La Forchetta ligt in het centrum van Oosterhout en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
In het centrum van Oosterhout kunt u uitsluitend tegen betaling parkeren. U kunt zowel parkeren in de verschillende parkeergarages en parkeerterreinen als op straat. Vergeet tevens uw blauwe kaart niet.
Vanaf Station Breda brengen de bussen u in 30 minuten naar het centrum van Oosterhout. De halte waar u uit kunt stappen is; Mathildastraat. Vanaf de halte loopt u in enkele minuten naar de ingang van La Forchetta.
Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Oosterhout kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nl.
Het is uiteraard ook mogelijk om met een taxi het restaurant te bereiken. De taxichauffeurs kunnen u voor de deur bij het restaurant afzetten. Bij het station is een taxistandplaats te vinden, maar u kunt ook zelf een taxi bestellen door contact op te nemen met de taxicentrale via het volgende telefoonnummer; 0162 49 49 49.
Er is meer bekend over welke theaters ontheffingen krijgen voor de coronamaatregelen.
Ook Vincent Croiset en Astrid van Eck spelen in het nieuwe theaterstuk.
De extra investeringen moeten de cultuursector weer op de been helpen na de pandemie.
Schneider overleed maandag in Clamecy, Frankrijk aan de gevolgen van een val.
De familiemusical van het NJMT is vanaf januari 2023 te bewonderen.