Suzan & Freek gaat dit najaar op theatertournee
Het muzikale duo Suzan & Freek won onlangs nog een Edison!
Aziatisch restaurant Nihon 88 is gelegen in het sfeervolle centrum van Leeuwarden. De naam heeft een bijzondere betekenis; Nihon betekent namelijk van origine Japan en staat voor de oorsprong van de zon. Bij Nihon 88 staat gastvrijheid voorop. De beste Aziatische gerechten worden met passie bereidt door de chef-koks en met grote kundigheid in service aan u gepresenteerd. Graag tot snel!
Maandag | 12:00 - 22:00 |
Dinsdag | 12:00 - 22:00 |
Woensdag | 12:00 - 22:00 |
Donderdag | 12:00 - 22:00 |
Vrijdag | 12:00 - 22:30 |
Zaterdag | 12:00 - 22:30 |
Zondag | 12:00 - 22:00 |
Menuprijs | gemiddeld € 30,00 |
Betaling | Pin, Contant, Visa & MasterCard |
Parkeren | Betaald parkeren in de buurt |
Buiten eten | Terras |
Faciliteiten | Airconditioning |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Kinderen | Kindvriendelijk |
Sfeer | Modern & Aziatisch |
Restaurant Nihon 88 ligt in het centrum van Leeuwarden en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
In het centrum van Leeuwarden kunt u uitsluitend tegen betaling parkeren. U kunt zowel parkeren op de verschillende parkeerterreinen en parkeergarages als op straat. Vergeet tevens uw blauwe kaart niet.
Vanaf station Leeuwarden neemt u de bus. De bushalte waar u vervolgens uitstapt is Bushalte Oude Doelesteeg, Leeuwarden. Vanaf daar loopt u in 2 minuten naar de ingang van Nihon 88 op het Zaailand 88.
Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Leeuwarden kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nl.
Het is uiteraard ook mogelijk om met een taxi het restaurant te bereiken. De taxichauffeurs kunnen u voor de deur bij het restaurant afzetten. Bij het station is een taxistandplaats te vinden, maar u kunt ook zelf een taxi bestellen door contact op te nemen met de taxicentrale via het volgende telefoonnummer; 058 844 36 56.
Het muzikale duo Suzan & Freek won onlangs nog een Edison!
De rockmusical bestaat uit een nagenoeg nieuwe cast en gaat vanaf april meerdere theaters langs.
Rosalie de Jong was dit seizoen al te zien in de musical Come From Away.
Na het succes van het boek en de film volgt nu ook een theaterbewerking.
Ook IlseDelange en Suzan & Freek ontvingen een Buma Award.