Heel veel premières in januari
Ontdek de nieuwste voorstellingen van 2025!
La Cubanita is een beproefd concept en een bekende naam in Nederland. En dit beroemde all you can eat tapasrestaurant heeft zich ook gevestigd in Leiden!
Tapas zijn om te delen. Ga daarom gezellig met vrienden en familie om tafel en geniet samen van een hapje en een drankje. Met een warme, kleurrijke uitstraling biedt La Cubanita Leiden de perfecte sfeer voor een avondje samenzijn.
Voor een vast bedrag per persoon kun je onbeperkt genieten van heerlijke tapas bij La Cubanita. Keuze uit vis, vlees en vegetarisch - La Cubanita heeft voor ieder wat wils. Je bestelt je tapas in rondes, gemakkelijk via je telefoon. Hiervoor scan je een QR-code die op tafel klaarligt en dan kan de gezelligheid beginnen. Per persoon kun je per ronde maximaal 2 gerechtjes bestellen, maar geen zorgen, want je hebt alle tijd om zoveel verschillende gerechtjes te proberen als je wil.
Tarieven | Volwassenen | Kinderen 4 t/m 11 |
Zo - Do | €24,50 | €12,50 |
Vr - Za | €29,50 | €17,50 |
Voor drankjes en desserts geldt een apart bedrag. Kijk onder de tab 'Menu' om alvast een beeld te krijgen van de diverse tapas waarvan je kunt genieten. Maar natuurlijk is er nog veel meer! Kijk op de website van La Cubanita voor het volledige aanbod of schuif alvast aan tafel! La Cubanita Leiden houdt een plekje voor je vrij.
Openingstijden
Maandag | 17:00 - 22:00 |
Dinsdag | 17:00 - 22:00 |
Woensdag | 17:00 - 22:00 |
Donderdag | 17:00 - 22:00 |
Vrijdag | 17:00 - 22:30 |
Zaterdag | 17:00 - 22:30 |
Zondag | 17:00 - 22:00 |
La Cubanita Leiden is te vinden in het centrum van de stad. Het restaurant is uitstekend te bereiken ongeacht je vervoersmiddel. Als je met het OV reist, kun je uitstappen bij bushaltes Noordeinde of Kort Rapenburg. Beide haltes liggen op slechts een minuutje lopen van La Cubanita Leiden. Als je een kleine wandeling niet erg vindt en je maakt liever niet veel overstappen, dan kun je La Cubanita ook bereiken vanaf Centraal Station Leiden. Te voet ben je dan met zo'n 12 minuten bij het restaurant.
Kom je met de auto? Parking Leiden Centrum ligt op slechts 5 minuten lopen van La Cubanita.
Ga je in Leiden naar het theater? Kom dan gezellig vooraf tapas eten bij La Cubanita. Daarna kom je gemakkelijk te voet bij verschillende theaters in de stad. Theater Ins Blau is maar 5 minuten lopen. Stadsgehoorzaal Leiden en de Leidse Schouwburg bereik je in minder dan 10 minuten. Een bezoek aan het theater kun je daarom gemakkelijk combineren met een etentje bij La Cubanita Leiden!
Kijk voor meer informatie over de bereikbaarheid op Google Maps of op 9292.nl.
De swingende musicalparty is tot en met de zomer te zien.
Deze zaterdag begint seizoen 4 van de talentenjacht op SBS6.
De geroemde acteur speelde al sinds 1987 bij ITA.
Van 't Hek schrijft de tekst, Petter staat op het podium.