In memoriam: deze artiesten moeten we missen
We staan stil bij de artiesten die ons ontvallen zijn in 2022.
In het oude centrum van het pittoreske vissersdorp Haren bevindt zich het alombekende Eethuys Õ Donder. Gevestigd in een prachtig historisch pand. U kunt hier in ontspannen sferen genieten van een gezellige en geslaagde avond. Men serveert hier niet alleen goed eten maar ook een zonnig humeur! Want een goed humeur smaakt iedereen.
Maandag | Gesloten |
Dinsdag t/m Donderdag | 16:00 - 01:00 |
Vrijdag en Zaterdag | 16:00 - 04:00 |
Zondag | 16:00 - 01:00 |
Menuprijs | gemiddeld €25,00 |
Betaling | Pin, Visa, MasterCard |
Parkeren | Gratis parkeren in de buurt |
Buiten eten | Terras |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Kinderen | Kindvriendelijk |
Sfeer | Stijlvol & Gezellig |
Eethuys O Donder ligt in het centrum van Huizen en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto. Voor parkeermogelijkheden zie onderstaande.
Vanaf Station Hilversum brengen de bussen u in 30 minuten naar het centrum van Huizen. De halte waar u uit kunt stappen is; Havenstraat. Vanaf de halte loopt u in enkele minuten naar de ingang van Bodega Bodega. Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Huizen kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nl
De dichtstbijzijnde taxistandplaats is bij het station. U kunt ook vragen of het restaurant voor u een taxi wil bellen. Voor informatie en reserveren: www.besseling.com/taxihuizen Direct een taxi bellen: 035 60 22 222
We staan stil bij de artiesten die ons ontvallen zijn in 2022.
Voor het Twents theaterspektakelstuk schreef Boudewijn de Groot de prachtige muziek!
De eerste editie staat gepland voor de herfstvakantie van 2023.
Dit weekend zetten tientallen theaters hun deuren wagenwijd open. Kom je ook langs?
In februari en maart is ze te zien met Vasistas.