Jochem Myjer en Youp van 't Hek treden op tijdens Kapsalon Theater-actie!
Ook Brigitte Kaandorp, Claudia de Breij en Freek de Jonge doen mee!
Als u op zoek bent naar een halal Grill House, dan is Nooristan restaurant iets voor u. Door de Afghaanse smaken en gastvrijheid zal u positief worden verrast. Door de plezierige en ontspannen sfeer zal u uw bezoek als zeer prettig ervaren. Hier worden traditionele gerechten uit de Afghaanse keuken geserveerd, waardoor uw smaakpapillen worden geprikkeld.
Maandag | Gesloten |
Dinsdag t/m Zondag | 16:00 - 22:00 |
Menuprijs | gemiddeld € 25,00 |
Betaling | Contant, Pin, Visa, MasterCard |
Parkeren | Betaald parkeren in de buurt |
Faciliteiten | Airconditioning |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Kinderen | Kindvriendelijk |
Sfeer | Afghaans, Romantisch & Informeel |
Nooristan is een van de vele restaurants in Hoofddorp.
Nooristan Restaurant ligt in het centrum van Hoofddorp en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
In het centrum van Hoofddorp kunt u uitsluitend tegen betaling parkeren. U kunt zowel parkeren in de verschillende parkeergarages als op straat. Vergeet tevens uw blauwe kaart niet.
Vanaf station Hoofddorp neemt u de Connexxion Bus 341 richting Hoofddorp. De halte waar u vervolgens uitstapt is Bushalte Hoofddorp Centrum. Vanaf daar loop u binnen een kwartier naar de ingang van Nooristan Restaurant.
Voor informatie over reistijden, verbindingen, prijzen en (nacht)treinen richting Hoofddorp kunt u bellen met de Openbaar Vervoer Reisinformatie: 0900 9292 of bezoek de website: 9292.nl.
Het is uiteraard ook mogelijk om met een taxi het restaurant te bereiken. De taxichauffeurs kunnen u voor de deur bij het restaurant afzetten. Bij het station is een taxistandplaats te vinden, maar u kunt ook zelf een taxi bestellen door contact op te nemen met de taxicentrale via het volgende telefoonnummer; 023 8 700 700.
Ook Brigitte Kaandorp, Claudia de Breij en Freek de Jonge doen mee!
Voor het Twents theaterspektakelstuk schreef Boudewijn de Groot de prachtige muziek!
De eerste editie staat gepland voor de herfstvakantie van 2023.
Dit weekend zetten tientallen theaters hun deuren wagenwijd open. Kom je ook langs?
In februari en maart is ze te zien met Vasistas.