Introdans brengt De Notenkraker (6-106 jaar)
Een magisch winterballet voor de hele familie.
Bij Bistro Kees ben je altijd verzekerd van het lekkerste eten, de gezelligste sfeer en het meest gastvrije ontvangst van Hengelo. Chef-kok en eigenaar Kees Krabbe leidt zijn bedrijf met pure passie voor goed eten en het creëren van de perfecte sfeer voor zijn gasten. In de warme en uitnodigende sfeer van Bistro Kees is iedereen welkom en het personeel doet er alles aan om jou een glimlach op je gezicht te brengen.
Bistro Kees heeft een ruime menukaart met internationaal geïnspireerde gerechten. Of je nu van vis of vlees houdt of liever vegetarisch eet, bij Bistro Kees kom je nooit iets tekort. Bestel à la carte of laat je verrassen met het Verrassingsmenu van vier tot zes gangen. Houd er wel rekening mee dat je speciale dieetwensen van te voren moet aangeven wanneer je het Verrassingsmenu bestelt, maar de keuken van Bistro Kees houdt er dan graag rekening mee. Bistro Kees weet met passie en toewijding voor iedereen iets lekkers op tafel te toveren. Een diner bij Bistro Kees is daarom meer dan slechts een etentje: het is een culinaire ervaring.
Kijk onder de tab 'Menu' om alvast een deel van het aanbod te bekijken.
Kom bij je volgende bezoek aan Hengelo gezellig aan tafel bij Bistro Kees; Kees en zijn team verwelkomen je graag.
Openingstijden
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | Gesloten |
Woensdag | 12:00 - 22:00 |
Donderdag | 12:00 - 22:00 |
Vrijdag | 12:00 - 22:00 |
Zaterdag | 12:00 - 22:00 |
Zondag | 12:00 - 22:00 |
Bistro Kees is gevestigd in het centrum van Hengelo en is uitstekend bereikbaar met ieder vervoersmiddel. In de directe omgeving zijn er verschillende betaalde en onbetaalde parkeergelegenheden. Bovendien ligt Bistro Kees op slechts 3 minuten lopen van het Centraal Station van Hengelo.
Schouwburg Hengelo is praktisch om de hoek van het restaurant. Met een wandeling van 3 minuten ben je al bij het theater. Bistro Kees is daarom de ideale plek om voorafgaand aan de voorstelling nog even heerlijk te dineren. Maak je culturele avondje uit helemaal compleet!
Kijk voor meer informatie over de bereikbaarheid op Google Maps of op 9292.nl.
Het theaterfestival vindt dit jaar plaats van 27 mei tot en met 8 juni.
Wij vragen Alexander naar zijn inspiratie en bewondering voor de legende.
De voorstelling PIA! gaat in 2026 in première.
De actrice wint de prestigieuze prijs voor haar rol in Galerie The Waverly.