Rob de Nijs krijgt een eigen musical in 2025
Het leven van Rob en Jet de Nijs vormt de inspiratie voor de musical.
Mooi theater!
Fijn theater, gastvrij, ruim, heerlijke stoelen.
Heerlijk theater, ruime plekken, gastvrij.
Ik vond het een supermooie plek, ik was al gefascineerd voor de voorstelling begon, puur doordat dit ongeveer de tweede keer was dat ik in mijn leven in een theater ben geweest.
Prima verzorgd mooi theater
Mooi theater en fijne zaal. Goede akoestiek en fijne stoelen die goed in hoogte oplopen waardoor je geen last hebt van mensen die voor je zitten.
leuk
Voor mensen zoals ik vinden het traplopen zwaar. Er zou een lift moeten zijn. verder mooi geluid en net personeel. En o tijd beginnen. We moesten met de taxi.
Prima
Goed theater!
Een licht en ruim theater, snelle afhandeling van de corona check. Bij het ophalen van de jassen moest één medewerker alle mensen bedienen waardoor het vrij lang wachten was.
Sfeer in Orpheus is goed. Fijn theater.
Goe.
Orpheus is een heel fijne schouwburg waarbij graag kom.
Het theater was prima, alleen met parkeren ging het een beetje fout, maar dat is later helemaal goed gekomen.
Omdat de mensen voor de muziek van Queen komen is er een geweldige sfeer, er werd veel meegezongen het is een geweldige tribute band. Orpheus is een geweldige schouwburg
Orpheus is een fantastisch theater, gastvrij en alles goed geregeld.
Theater is prima.
Het theater bezoeken we maandelijks en daar ligt het niet aan.
Orpheus is prima
De sfeer in het theater was prima.
Theater is prima.
Behulpzame mensen.,maar de pauzeplek met zeer slechte zit gelegenheid houten banken brrrrr zeer slecht zitcomfort.
All in prijs voor voorstelling, garderobe en pauzedrankje
Goede sfeer! Goede service. In de zaal lekker warm, in de hal koud! En erg lang moeten wachten bij het halen van de jassen. Stond veel te weinig personeel.
Prima.....alleen de pauzedrankjes kunnen sneller en effectiever. Daar ligt nog wel een leerpuntje in mijn beleving.
Het leven van Rob en Jet de Nijs vormt de inspiratie voor de musical.
Het leven van Rob en Jet de Nijs vormt de inspiratie voor de musical.
Het beroemde moord-mysterie van Agatha Christie is vanaf november te zien.
Lees het laatste theaternieuws in ons handige weekoverzicht.
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen schuift Loes Luca aan.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.