Theaternieuws week 26: Afscheid Rob de Nijs en nominaties Theo d'Or en Louis d'Or
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
Het Kleine Theater voert het bekende sprookje van Rapunzel op. Het meisje Rapunzel is mooi, maar eenzaam. Ze heeft nog nooit een ander mens ontmoet. Behalve haar peetmoeder, die haar gevangen houdt, maar met liefde verzorgt.
Maar op een dag ontdekt Rapunzel een deurtje in haar toren. Ze kan er uit! En dat doet ze. Ze gaat de grote, onbekende wereld in. Met alle gevolgen van dien.
Kijk voor nog veel meer familievoorstellingen in onze theateragenda.
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.