Paul de Leeuw viert 60e verjaardag in het theater
Op 26 maart mocht Paul de Leeuw maar liefst 60 kaarsjes uitblazen, maar...
Ramón Valle neemt je mee op een reis door zijn eigen leven. 22 jaar geleden kwam de jazzmuzikant naar Nederland en bloeide er een prachtige carrière voor hem op. Met zijn vloeiende ensembles van moderne en klassieke jazz stond hij al meerdere malen op het North Sea Jazz Festival.
In Boundless Forces combineert Valle zijn Cubaanse roots met de ervaringen die hij in Europa heeft opgedaan, en vertelt een verhaal over het ontdekken van je eigen identiteit. Dit doet hij samen met speciaal samengestelde band van topmuzikanten, bestaande uit onder anderen Typhoon, Aylin Sezer, Tineke Postma en Berenice van Leer.
Ramón Valle - Hallelujah
Kijk voor nog veel meer muziekvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: Boundless Forces
Op 26 maart mocht Paul de Leeuw maar liefst 60 kaarsjes uitblazen, maar...
We praten je bij over het belangrijkste theaternieuws van afgelopen week.
De Parade doet ook Den Haag, Utrecht en Amsterdam aan.
Boos on Tour is een avond met lezingen, discussies en cabaretoptredens.
Het volledige werk van Ramses Shaffy is uitgeschreven door pianist Nico van der Linden.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.