Posthuis Theater is hét kleine theater van 2024
De Kom en Parkstad Limburg Theaters vielen ook in de prijzen.
In 2025 bestaat het iconische 'Bohemian Rhapsody' van Queen en Freddie Mercury vijftig jaar. Het jubileum van deze hit van wereldniveau vieren we met drie sensationele concerten in Amsterdam en Den Haag.
Muziek, Tribute | 5 december Amsterdam | 2 januari Den Haag |Berthold Gunster
Na vijf uitverkochte tours is dit de laatste show van Omdenken.
College - €32,50Gaia Aikman, Renée van Wegberg, Willemijn Verkaik
Van Wicked tot Whitney Houston: deze powervrouwen kunnen álles zingen.
Zang - €31,50Marieke Goemans, Lakshmi Gajadin, Twan Bosschaart, Judith Boesen, Mitch Blaauw
Musical gebaseerd op de bestseller van Francine Oomen Hoe overleef ik alles wat ik niemand vertel?
Musical - €39,50
Theater de Purmaryn staat midden in het winkelgebied van Purmerend. Het theater opende in 1990 haar deuren en vult zijn programma met musicals, concerten, dans, cabaret, stand-upcomedy, toneel, kindervoorstellingen, muziektheater, jazz, percussie, opera/operette, kamermuziek en een literaire salon. De Purmaryn heeft twee zalen. De grote zaal biedt plaats aan 520 zitplaatsen en daarnaast is er ook nog een kleine zaal voor maximaal 200 zitplaatsen.
Geluidsversterkende apparatuur | 20,- borg |
Toegankelijkheid | Rolstoelvriendelijk |
Garderobe | Gratis |
PARKEREN
Theater de Purmaryn ligt in het centrum van Purmerend. Parkeren kan in de omliggende straten, op het parkeerdek van de Schapenmarkt, of in de Q-park parkeergarage van het Eggert Winkelcentrum. U kunt bij de Q-park garage 24 uur per dag uitrijden. De garage is gevestigd: Nieuwstraat 67, 1441 CL Purmerend. Vanaf de parkeergarage bent u op ongeveer 5 minuten loopafstand van Theater de Purmaryn.
OPENBAAR VERVOER
Het Centraal Station van Purmerend ligt op 13 minuten lopen van het theater. Vanaf het station kunt u ook enkele bussen nemen naar het theater. Bushalte Gedempte Where ligt op 2 minuten loopafstand van het theater. Plan uw reis met het openbaar vervoer op www.9292.nl.
De Kom en Parkstad Limburg Theaters vielen ook in de prijzen.
Na 10 jaar staat hij weer in het theater met Blijven drijven.
De juryprijs is voor Michel Doodeman.
Onder andere met Marcel Hensema.
Dit zijn de beste jeugdtheaterproducties van het seizoen.
Liefhebber van het Franse chanson? Pak dan nu je kans want wij geven 10x 2 tickets weg voor Chanson!