Theaternieuws: dit gebeurde er in week 2 van 2021
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Choreograaf Nicole Beutler en Norrdans lieten zich inspireren door de Zweedse activiste Greta Thunberg. Net zoals haar woorden vormt hun dans een mantra die mensen moet aansporen tot daden.
De jonge Thunberg laat geen kans onbenut haar woord uit te dragen. Onverschrokken staat ze haar mannetje tussen wereldleiders, en dit alles om die ene boodschap te laten doordringen: "Everything needs to change. And it has to start today." Vol emotie en overtuigingskracht benadrukt ze haar woorden, en herhaling is de sleutel om mensen tot actie aan te zetten.
In deze dansvoorstelling volgen we acht Nederlandse dansers, die - onder leiding van choreografe Nicole Beutler en het oorspronkelijke Zweedse dansgezelschap Norrdans- de woorden van Grunberg uitbeelden met hun lichaam. Ze hebben één doel: het publiek laten meebewegen in hun overtuiging.
Kijk voor nog veel meer dansvoorstellingen in onze theateragenda.
Vanwege de coronamaatregelen is de programmering van elk theater aangepast. Hierdoor kan het voorkomen dat de agenda`s op Theater.nl niet volledig accuraat zijn. Wij doen momenteel ons uiterste best onze theateragenda te actualiseren.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Theaternieuws gemist? Hier is het nieuwsoverzicht van de afgelopen dagen.
Vorige week werd hij geopereerd en in de maanden daarvoor onderging hij vier chemokuren.
De musicalster maakte een harde smakker met de fiets.
Dit jaar overleed Liesbeth List, maar ze leeft nog altijd voort in onze harten!
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.