In de spotlight: TYPHOON van Introdans
Volgende week gaat de dansvoorstelling TYPHOON van Introdans in première. Lees hier meer.
Nederlands Dans Theater 2
Vergaap je aan het talent van de dansers van de toekomst tijdens drie verschillende choreografieën van topniveau.
Dans - €36
Stadsschouwburg Nijmegen is een van de grotere theaters van Nederland. Samen met Concertgebouw De Vereeniging programmeert het theater jaarlijks ruim 250 voorstellingen en concerten. Elk jaar brengen meer dan 100.000 gasten en bezoek aan voorstelling in de stadsschouwburg.
Naast de talloze theaterprogramma's biedt het gebouw ook ruimte aan congressen, exposities en feesten.
Geluidsversterkende apparatuur | Kosteloos te leen |
Toegankelijkheid | Roelstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 024 - 3 22 11 00 |
Foto: Door Johan Bakker - Eigen werk, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=62141430
Stadsschouwburg Nijmegen en Concertgebouw De Vereeniging liggen tegenover elkaar aan het Keizer Karelplein - het centrale verkeersplein in Nijmegen. Met het centraal station op loopafstand en voldoende parkeergelegenheid, is het goed bereikbaar met zowel het openbaar vervoer, de auto als de fiets.
PARKEREN
Stadsschouwburg Nijmegen ligt in een gebied waar betaald parkeren van toepassing is. Aan de straat betaal je afhankelijk van de zone € 2,40 of € 2,90 per uur (09:00 - 21:00). Parkeren is ook mogelijk in een van de vele parkeergarages in de buurt van het theater.
Voor bezoekers van Stadsschouwburg Nijmegen en Concertgebouw De Vereeniging zijn er speciale uitrijkaarten beschikbaar. Deze gelden uitsluitend op het parkeerterrein bij Concertgebouw De Vereeniging en kosten € 3,50.
THEATERTAXI
Je kunt eventueel ook gebruikmaken van de theatertaxi. De taxi dien je tot uiterlijk drie dagen voorafgaand aan de voorstelling telefonisch te reserveren via 024-3221100. De theatertaxi kent drie tarieven: € 12,-, € 17,- en € 20 (per persoon, per retour).
Volgende week gaat de dansvoorstelling TYPHOON van Introdans in première. Lees hier meer.
Volgende week gaat de dansvoorstelling TYPHOON van Introdans in première. Lees hier meer.
Het Nederlands Theater Festival is op 21 en 22 februari in Limburg.
Toneelgroep Maastricht speelt een moderne bewerking van Glengarry Glen Ross.
Mozarts ontvoering uit de Harem van BarokOpera is een boeiende mix van culturen.