Theaternieuws week 26: Afscheid Rob de Nijs en nominaties Theo d'Or en Louis d'Or
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
Op Theater.nl vind je het theateraanbod van bijna heel Nederland. Het is een gigantische stapel voorstellingen en er is zoveel te zien dat het eigenlijk geen zin heeft om ze allemaal op te noemen. Daarom zoekt de redactie iedere maandag, de meest bijzondere shows van deze week uit. Dit zijn onze speciale theatertips. Wees er snel bij, want voor alle kaarten geldt: op is op!
Voor een volledig overzicht van alle voorstelling in Nederland kun je onze Theateragenda raadplegen.
Maandag en dinsdag speelt Youp zijn nieuwste voorstelling in Theater Spant! in Bussum. Een show waarin hij begint met terugkijken op zijn eigen leven.
Dinsdag kun je alvast bij theater Het Speelhuis in Helmond naar het prachtige sfeervolle toneelstuk Casablanca, gebaseerd op de beroemde Hollywood-klassieker met Ingrid Bergman en Humphrey Bogart. Aanstaande donderdag is de première in de Verkadefabriek.
Turks Fruit is een van de beroemde werken van de Nederlandse moderne literatuur, en nu ook te zien als toneelstuk. Woensdag kun je deze zien in theater De Lawei in Drachten.
Pieter Derks speelt zijn nieuwste cabaretprogramma donderdagavond in de Stadsschouwburg Velsen in IJmuiden.
In Stadstheater De Bond in Oldenzaal kun je vrijdag kijken naar deze prachtige kindervoorstelling over de overgang naar de brugklas.
Deze prachtige musical met twee prijswinnende hoofdrollen staat momenteel in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. Lees daarom ook zeker ons lovende verslag van deze musical.
Holland Opera maakt samen met Opera Zuid en Ragazze Quartet deze prachtige Nederlandstalig opera over het verhaal van de kleine zeemeermin. Meermeisje is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en doet niet onder voor de Disneyfilm! De voorstelling staat deze zondag in de Stadsschouwburg in Haarlem.
Rob de Nijs besloot na ruim 60 jaar zijn carrière in de Ziggo Dome.
Vanaf 2021 is Hij Gelooft in Mij weer te zien in de Nederlandse theaters met Martijn Fischer in de hoofdrol.
De hoofdrol is zo zwaar dat niet één actrice zeven dagen per week Tina Turner kan spelen!
Vanaf januari 2021 speelt Saturday Night Fever weer in de Nederlandse theaters.
Martijn Koning en Freek de Jonge zijn geen zielsverwanten, zo blijkt uit een interview.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.