Musical Murder Ballad keert in 2023 terug in theaters
De rockmusical bestaat uit een nagenoeg nieuwe cast en gaat vanaf april meerdere theaters langs.
In de familievoorstelling Vreemde Vogels komen natuur en theater bij elkaar. De poppenvoorstelling is deze zomer in Gelderland en Overijssel te zien op verschillende locaties in de natuur tijdens zonsondergang.
Vreemde Vogels is de theaterbewerking van het prentenboek Johannes de Parkiet van Mark Haayema. De poppenvoorstelling gaat over het wennen aan nieuwe situaties en dat dat wennen helemaal niet zo raar is. Johannes de Parkiet maakt het mee wanner er vreemde vogels in zijn volière terecht zijn gekomen. Het publiek zit ook in de volière en ziet alle kleurrijke vogels voorbijtrekken.
Het theaterstuk wordt van begin augustus tot half september gespeeld in de omgeving van Zwolle, Enschede, Steenwijk en Harderwijk. De show start vlak voor de zonsondergang en is leuk voor de hele familie. Kijk hier voor tickets.
Kijk voor nog veel meer familievoorstellingen in onze theateragenda.
De rockmusical bestaat uit een nagenoeg nieuwe cast en gaat vanaf april meerdere theaters langs.
Vanaf 2021 is Hij Gelooft in Mij weer te zien in de Nederlandse theaters met Martijn Fischer in de hoofdrol.
De hoofdrol is zo zwaar dat niet één actrice zeven dagen per week Tina Turner kan spelen!
Vanaf januari 2021 speelt Saturday Night Fever weer in de Nederlandse theaters.
Martijn Koning en Freek de Jonge zijn geen zielsverwanten, zo blijkt uit een interview.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.