Esmée Dekker en Yoran de Bont te zien in kerstconcert
It's beginning to look a lot like Christmas is tussen 16 en 28 december te zien in de theaters.
Vanaf 11 mei zijn er vijf nieuwe castleden voor 14 de musical, zo maakte Out of Office Productions bekend. Kees Boot, Anne-Marie Jung, Kim van Zeben, Justus van Dillen en Theo Martijn Wever gaan meespelen in de musical over voetballegende Johan Cruijff.
Boot zal in de musical twee rollen op zich gaan nemen. Hij speelt zowel vader Manus Cruijff als voetballer Rinus Michels. Boot speelde onder andere in Judas en in All Stars de musical. Jung en Van Zeben duiken beiden in de huid van moeder Nel Cruijff. Van Dillen en Wever delen op hun beurt de rol van voetballer Piet Keizer.
De hoofdrolspelers blijven hetzelfde. Tobias Nierop blijft dus nog steeds de rol van Johan Cruijff vertolken, terwijl Myrthe Burger de rol van zijn vrouw Danny op zich neemt.
De musical over Cruijff is een groot succes en is dit jaar genomineerd voor maar liefst tien Musical Awards. 14 de musical speelt nog tot en met juli 2022 in AFAS Theater in Leusden.
Kijk voor nog veel meer musicals in onze theateragenda.
Foto: Rudy Hellewegen
It's beginning to look a lot like Christmas is tussen 16 en 28 december te zien in de theaters.
Vanaf 2021 is Hij Gelooft in Mij weer te zien in de Nederlandse theaters met Martijn Fischer in de hoofdrol.
De hoofdrol is zo zwaar dat niet één actrice zeven dagen per week Tina Turner kan spelen!
Vanaf januari 2021 speelt Saturday Night Fever weer in de Nederlandse theaters.
Martijn Koning en Freek de Jonge zijn geen zielsverwanten, zo blijkt uit een interview.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.