Paul de Leeuw viert 60e verjaardag in het theater
Op 26 maart mocht Paul de Leeuw maar liefst 60 kaarsjes uitblazen, maar...
Rob de Nijs (79) treedt vanavond nog één keer op in de Ziggo Dome met zijn afscheidsconcert Het is mooi geweest. Hierna zal de zanger voorgoed het podium verlaten.
Rob de Nijs heeft een lange en succesvolle carrière achter de rug. Hij scoorde vele hits zoals 'Ritme van de regen', 'Banger hart' en 'Malle Babbe'. Meer dan een halve eeuw zit hij al in het vak, maar nu is het na vijftig jaar muziek maken wel mooi geweest.
De hoge leeftijd De Nijs is niet de enige reden waarom hij stopt met het geven van concerten. Rob de Nijs is namelijk al langere tijd ziek en lijdt aan parkinson. In 2019 maakte hij al bekend dat zijn carrière niet lang meer zou duren, omdat deze ziekte het optreden niet makkelijker maakt.
Het is mooi geweest stond al eerder gepland, maar De Nijs kreeg helaas corona en moest het concert afblazen om uit te zieken. Toch wilde de zanger niet helemaal zonder afscheid van het podium verdwijnen, daarom is het optreden verplaatst.
Meer theaternieuws lezen? Kijk dan op onze nieuwspagina.
Foto: © Jaap Reedijk
Op 26 maart mocht Paul de Leeuw maar liefst 60 kaarsjes uitblazen, maar...
Vanaf 2021 is Hij Gelooft in Mij weer te zien in de Nederlandse theaters met Martijn Fischer in de hoofdrol.
De hoofdrol is zo zwaar dat niet één actrice zeven dagen per week Tina Turner kan spelen!
Vanaf januari 2021 speelt Saturday Night Fever weer in de Nederlandse theaters.
Martijn Koning en Freek de Jonge zijn geen zielsverwanten, zo blijkt uit een interview.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.