Waldemar Torenstra in toneelstuk MOMENTUM
Ook Vincent Croiset en Astrid van Eck spelen in het nieuwe theaterstuk.
Wil je een bijzondere livestream zien? Neem dan deel aan het online evenement Kings of War van het ITA. Het is een marathonvoorstelling bestaande uit twee delen.
De geroemde regisseur Ivo van Hove voegt de toneelstukken van Henry V, Henry VI en Richard III van William Shakespeare samen tot een grootse en explosieve marathonvoorstelling. Hans Kesting speelt mee en kreeg in 2016 de Louis d’Or prijs voor zijn rol.
Het ITA noemt Kings of War een van hun kroonjuwelen. Het ITA lanceerde in oktober 2020 hun eigen live platform ITALive. Via dit platform verzorgen ze de livestreams. De voorstelling duurt vier uur en zal in blokken van twee uur uitgezonden worden. Van 16.00 uur tot 18.25 uur en van 20.00 uur tot 21.45 uur. Kaartjes kosten 12,50 euro en zijn hier te verkrijgen.
NRC geeft de show vier sterren en noemt het een "overdonderende marathon over macht".
Beeld: © Jan Versweyveld
Ook Vincent Croiset en Astrid van Eck spelen in het nieuwe theaterstuk.
Vanaf 2021 is Hij Gelooft in Mij weer te zien in de Nederlandse theaters met Martijn Fischer in de hoofdrol.
De hoofdrol is zo zwaar dat niet één actrice zeven dagen per week Tina Turner kan spelen!
Vanaf januari 2021 speelt Saturday Night Fever weer in de Nederlandse theaters.
Martijn Koning en Freek de Jonge zijn geen zielsverwanten, zo blijkt uit een interview.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.