Claudia de Breij annuleert liedjesprogramma Vasistas: "Ik heb tijd en rust nodig"
De cabaretière en zangeres heeft een gigantisch druk jaar achter de rug.
Anderhalf jaar geleden ontmoette Sanne Vogel de twee Syrische vluchtelingen Muayad en Amir. Zij moesten maandenlang in een tentenkamp verblijven en logeerden daarom soms weken bij Sanne. Ze leerden zo veel over elkaar en werden een nieuwe familie.
In 'Nieuwe Familie' vertellen ze hun indrukwekkende verhaal.
Super verrassend stuk! Ontroerend en zo goed verteld.. zou voor iedereen verplichte kost moeten zijnð???
Wat een prachtige ontroerende voorstelling. Ook goef dat er een beetje humor inzat. En mooi verhaal wat veel zegt over Sanne. Maar de jongens waren ook zo goed. RESPECT. Zelf weer geïnspireerd geraakt.
De cabaretière en zangeres heeft een gigantisch druk jaar achter de rug.
Sanne Vogel worstelde met contrast vrolijke films en de vluchtenlingencrisis.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.