Musical van de Maand: De Hospita
Een bruisende musicalcomedy met Simone Kleinsma en Paul Groot.
Afslag Eindhoven speelt Naar de overkant van de nacht. In een lange roes vol met alcohol probeert de 40-jarige Rolf zijn leven weer op de rit te krijgen. De stratenmaker uit het westen haalt de nacht door tijdens carnaval in Venlo. De voorstelling is gebaseerd op het boek van Jan van Mersbergen.
Naar de overkant van de nacht legt de diepere laag van carnaval bloot. Het is een bezinningritueel, even weg van de dagelijkse sores. In de roes van het feest is Rolf eindelijk los van de intensieve zorg voor zijn gezin en overziet hij zijn leven. Zal hij gelouterd boven komen uit het carnavalsgedruis?
Kijk voor nog veel meer toneelstukken in onze theateragenda.
Foto: Paul Beekhuis
Schrijf een recensie en maak kans op leuke prijzen.
Een bruisende musicalcomedy met Simone Kleinsma en Paul Groot.
Een bruisende musicalcomedy met Simone Kleinsma en Paul Groot.
Een pijnlijk realistisch beeld van een land vol polarisatie, angst en wantrouwen.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.