Kijktip: nieuw seizoen van Klassiekers met Kleinsma
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen schuift Loes Luca aan.
Marjolijn van Kooten vult al jarenlang de theaters met psychisch en psychiatrisch cabaret. Vanwege een positief herstel heeft ze in Hoe vind je het zelf gaan? nu eindelijk eens tijd voor problemen die niet in DSM-5 vermeld staan:
Hoe bouw je écht een band op met anderen? Hoe accepteer je jezelf, ondanks je geklaag, stemmingswisselingen en negatief zelfbeeld? Hoe fijn is de lijn tussen assertiviteit en agressiviteit? Kunnen we een psycholoog tegenspreken en tips van leidinggevenden in de wind slaan? Of doen we gewoon exact van wat van ons verwacht wordt?
Kijk voor nog veel meer cabaretvoorstellingen in onze theateragenda.
Foto: buroRust + Benning & Gladkova
Heerenveen
Zoetermeer
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen schuift Loes Luca aan.
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen schuift Loes Luca aan.
TINA - De Tina Turner Musical was een prachtig laatste eerbetoon aan de zangeres.
Wij gebruiken cookies om content te personaliseren, om social media functies aan te bieden en website verkeer te analyseren. We delen ook informatie over jouw gebruik op deze website met onze social media en analytische partners. Zij kunnen deze informatie gebruiken en eventueel combineren met andere informatie die je gedeeld met ze hebt. Door deze website te gebruiken ga je akkoord met deze cookies.